Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Celeste Buckingham do rádií posiela nový singel !

Napísal na 23. februára 2014

Čoraz úspešnejšia speváčka Celeste Buckingham posiela do slovenských a českých rádií nový singel. Skladba „I’m Not Sorry“ je už piaty singel z jej druhého albumu, ktorý pod názvom Where I Belong vydala v novembri minulého roka. Klip sa natáčal 6. februára a pod réžiu si ho zobral Martin Hudák. Okrem samotnej Celeste sa vo videu objaví takmer dvadsiatka ďalších žien, na výsledok si však ešte budeme musieť počkať.

Osemnásťročná speváčka je aktuálne jedna z porotcov česko-slovenskej mutácii X-Factoru, ktorý štartuje 9. marca na TV JOJ a TV Prima. Ide o vôbec najmladšiu speváčku v porote v histórii súťaže svetového formátu X-Factor. Do poroty spolu so Celeste zasadli Sisa Lelkes Sklovská, Ondřej Brzobohatý a Oto Klempíř.

1072480_475011919266156_970054850_o

Buckingham už niekoľko mesiacov žije, študuje a pracuje v USA, kde jej kariéra začína naberať čoraz väčšie obrátky. Nedávno odspievala koncert spolu so spevákom Jason Derulo a je nominovaná na americký objav roka v RADIO DISNEY MUSIC AWARDS. Celeste si tento mesiac pripísala na zoznam aj ďalší úspech na Slovensku – konkrétne prvú priečku ako speváčka v hudobnej ankete portálu Hudba.sk. Čoskoro by sme sa mali dočkať aj ďalšej spolupráce medzi Celeste a jej sestrou Carmel Buckingham a The House United (skupina Carmel Buckingham), ku ktorej včera natáčali klip.

Album Where I Belong si môžete kúpiť na iTunes alebo SuperShop.sk.

text: Dušan Marko


Pokračovať v čítaní