Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Call Dominika sa dostáva medzi trendy s jej novým videoklipom

Napísal na 2. februára 2024

Mladá slovenská speváčka Call Dominika prichádza s novou piesňou sprevádzanou videoklipom. Singel môj zlodej vie sa po prvých dňoch dostal aj do trendov.

Slovenská speváčka, ktorá vystupuje pod pseudonymom Call Dominika, sa dostala do povedomia najmä prostredníctvom ankety Ruka Hore Awards, kde ju ľudia posunuli na prvé miesto. Po roku sa fanúšikovia dočkali a speváčka priniesla nový album s názvom Tekutá skutočnosť.

Najskôr začínala svoje songy a proces pri každej skladbe zdieľať medzi ľuďmi na sociálnej sieti. Jej podpora sa nakoniec pretavila do nového albumu. Ním uzavrela Dominika svoj rok 2023 a štartuje nový na konci januára so skladbou môj zlodej vie, pričom novinka sa na platforme YouTube dostala okamžite medzi trendy. Po skladbe Srdce v ohni, ktorú venovala svojej kamarátke a bola jej aj inšpiráciou, vydáva práve ďalšiu skladbu môj zlodej vie.

Skladba môj zlodej vie je inšpirovaná soundtrackom klasických filmov – 2006 chick flick, ide o celkovú emóciu hudby z romantických komédií. Text vykresľuje ako komplikované je sa preniesť cez niekoho, aj keď vám už do života vstúpil niekto nový,” vysvetľuje Dominika.

Speváčka sa postarala o edit videoklipu, ako aj pri svojich ostatných videách. Kameru zastrešil David Dugovič. Hudbu, mix a master spracoval Martin Agh. Text k piesni je tvorba samotnej Dominiky.

Zdroj: Tlačová správa

Označené ako