Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Bondovka SPECTRE s nestarnúcou Monicou Bellucci

Napísal na 2. novembra 2015

V poradí už 24. bondovka tentokrát s názvom „Spectre“ prináša so sebou aj najstaršiu „bond girl“, no stále rovnako atraktívnu taliansku herečku Monicu Bellucci. Titulnú skladbu k filmu naspieval Sam Smith.

V úlohe agenta 007 sa predvedie opäť Daniel Craig (Zlatý kompas, Mníchov, Lara Croft – Tomb Raider, Kovboji a votrelci), ktorý si zahral Jamesa Bonda aj vo filmoch Casino Royale, Quantum of Solace, a tiež Skyfall. Prvá klapka padla takmer pred rokom, konkrétne 8. decembra 2014 v anglických Pinewood Studious. Pri príležitosti uvedenia tejto bondovky do kín pripravila francúzska skupina France Télévision špeciálny kanál, ktorý desať dní vysielal len filmy s agentom 007. Pre spomínanú bondovku je uznávanou vodkou poľská značka Belveder. Hlavný predstaviteľ Daniel Craig sa zranil pri nakrúcaní akčných scén v Mexiku. Herec potom následne podstúpil operáciu kolena. Film však dokončil.

spectre-extended-trailer-james-bond-gets-up-close-and-personal-1106852-TwoByOne   James Bond dostane tajomný odkaz z minulosti, ktorý ho privedie na stopu známej zločineckej organizácii. Postupne rozpletá zložitú pavučinu klamstiev, aby napokon mohol odkryť strašnú pravdu o Spectre – fiktívnej teroristickej organizácii. Ani v najnovšej bondovke nebude núdza o akčné scény, poriadne napätie a krásne ženy. Práve medzi tie patrí bez obáv najnovšia predstaviteľka „bond girl“ Monica Bellucci (Asterix a Obelix: Misia Kleopatra, Slzy slnka, Umučenie Krista, Čarodejov učeň).

Najnovšia časť Jamesa Bonda s názvom „SPECTRE“ vtrhne do slovenských kín už 5. novembra.

zdroj: kinema.sk, csfd.cz