Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Bolek Polívka je späť v novom českom filme Ženská na vrchole

Napísal na 22. novembra 2019

Romantická komédia nás vezme do zasnežených hôr, v ktorých sa sympatická hrdinka neočakávane ocitne v spoločnosti dvoch bratov. V hlavnej úlohe sa predstaví Anna Polívková, ktorej otca hrá vo filme, celkom prvýkrát, jej skutočný otec Bolek Polívka.

Oficiálna premiéra v kinách bola 7. novembra 2019. Vo filme vystupujú známi českí ale aj slovenskí herci, ako napríklad Martin Dejdar či Roman Pomajbo. Nakrúcanie prebiehalo na Chopku v Nízkych Tatrách. Podľa výpovede Martina Dejdara to bol veľký adrenalín, kedže sa počasie menilo niekoľkokrát v priebehu pár minút.

Príbeh sa odohráva počas vianočných prázdnin vo vysokohorskej chate, kde sa stretnú dve neúplné rodiny a dva odlišné pohľady na svet. V komédii si rolu deda zahral Bolek Polívka, ktorého väčšina poznáme z filmu Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag.

Babičku stvárnila Jana Preissová známa zo slávnej komédie Ako vytrhnúť veľrybe stoličku. Film je možno pre staršiu generáciu, ale pokiaľ máte chvíľu čas, určite si ho bežte pozrieť. Dostanete sa do tej správnej vianočnej nálady. Čaká vás veľa romantiky a zábavy.

Zdroje: wiki.org, csfd.cz, rewind.skMožnosti čitateľa

Zanechajte komentár