Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Busta Rhymes prináša album s názvom Blockbusta. Podieľal sa na ňom aj Pharrell Williams

Napísal na 28. novembra 2023

Nový hudobný album Blockbusta od amerického interpreta Busta Rhymes je von. Na jeho produkcii sa okrem samotného autora podieľali aj Swizz Beatz, Pharrell Williams a jeho bratranec Timbaland.

Blockbusta je v poradí už jedenásty štúdiový album od americkej legendy menom Busta Rhymes. Album vydal 24. novembra pod svojim vlastným vydavateľstvom Conglomerate, spolu s distribúciou vydavateľstva Epic Records. Zbierka obsahuje celkovo devätnásť trackov a jeho dĺžka presahuje jednu hodinu. Na albume hosťujú tiež aj mnohí americkí interpreti, ako napríklad Quavo, Young Thug alebo Chris Brown.

Okrem hudobných streamovacích platformách ako Spotify, je album dostupný aj na platforme YouTube, kde bol zverejnený spolu s novým videoklipom na pieseň Big Everything. Tento track prináša slohy v podaní rapperov DaBaby a Busta Rhymes, spolu s refrénom od interpreta T-Pain.

Hostia na Blockbusta

Blockbusta je doslova nabitý hosťami a okrem už spomínaných v ňom vystupujú aj mená ako Chris Brown, Shenseea, Burna Boy a niekoľko ďalších. Busta Rhymes si na svoj album pozval aj ženské raperky ako Bia a Coi Leray, s ktorými natočil aj videoklipy na piesne Beach BallLuxury Life. Tieto snímky predchádzali samotné vydanie albumu.

Dva týždne pred vydaním zverejnil tiež pieseň OK spolu s vizuálom, na ktorej hosťuje Young Thug. Tento track, ako aj väčšina albumu, predstavuje mix  „old schoolu“ a „new schoolu“ v americkom rape. Túto kombináciu predstavujú tiež piesne v albume s hosťami ako Quavo alebo Kodak Black.