Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Billie Eilish ruší celé turné

Napísal na 7. decembra 2020

Mladá americká speváčka na svojom Twitteri oznámila, že ruší všetky dátumy jej WHERE DO WE GO tour. Informovala, že všetci fanúšikovia dostanú peniaze naspäť.

Billie Eilish ruší všetky dátumy pre jej nadchádzajúce turné WHERE DO WE GO. Informovala o tom na svojej sociálnej sieti Twitter, na ktorej sa prihovára ku všetkým fanúšikom.

Billie Eilish ruší turné
Zdroj: Unsplash

Turné malo odštartovať ešte tento rok, no tak ako aj ostatní umelci, Billie tiež musela presunúť dátumy na budúci rok 2021. Nanešťastie, speváčka uverejnila status na Twitteri, v ktorom oznámila, že ruší celé turné. Taktiež informovala o tom, že každý, kto si zakúpil lístok na jej koncert, dostane peniaze späť.

„Ahojte, prajem si aby som vás všetkých mohla vidieť na mojom tohtoročnom turné. Chýba mi pocit, keď stojím na pódiu a hrám pre vás tak veľmi, že to ani nedokážem opísať slovami,“ napísala na svoj profil mladá speváčka.

Ďalej pokračovala so slovami: „Prešli sme všetkými možnými variantami ako zachovať tour, no ani jednu nie je možné uskutočniť. Aj keď viem, že mnoho z vás si chce ponechať zakúpene lístky a VIP miesta, najlepším riešením bude, ak vám čo najskôr vrátime peniaze naspäť do vašich rúk,“ napísala Billie.

https://twitter.com/billieeilish/status/1334663899572883457/photo/1

Americká interpretka tiež prezradila, že všetci fanúšikovia, ktorí si zakúpili lístky, majú sledovať svoje emailove adresy pre pokyny o refundáciu. Doplnila, že bude ihneď informovať, keď bude možné, zakúpiť si nové lístky pre najbližšie turné.

Billie Eilish je mladá americká speváčka, ktorá dokázala za svoju krátku kariéru dosiahnuť mnoho významných úspechov. Jej debutový štúdiový album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? z roku 2019 obsadil vrchol rebríčka Billboard 200 a stal sa albumom s najlepšími výsledkami roku 2019 v USA.

Zdroj: RadioX


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár