Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 75

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/3/4/34db1509-ab11-40d3-bf5d-a7b864638c6c/aetter.sk/web/wp-config.php on line 76
Billie Eilish zaspieva Therefore I Am naživo na American Music Awards
Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Billie Eilish vystúpi s novou skladbou Therefore I Am naživo na American Music Awards

Napísal na 20. novembra 2020

Známa a úspešná speváčka Billie Eilish, ktorá má len 18 rokov, vydala novú skladbu Therefore I Am. Už v nedeľu ju zaspieva naživo.

Therefore I Am je už tretí singel, ktorý Billie vydala v roku 2020 a nasleduje po skladbách No Time to Die a My future. V nedeľu 22. novembra speváčka vystúpi naživo s novou piesňou počas odovzdávania cien American Music Awards.

V piesni spieva o tom, že „nie je tvoja kamarátka“ a behá po opustenom nákupnom centre Glendale Galleria, v ktorom si robí, čo chce. Nákupné centrum si nevybrala len tak hocijaké. Práve v tomto trávila čas počas svojho dospievania.

Na svojom Instagrame zverejnila samotná speváčka fotky zo zákulisia natáčania. Za jeden deň mal tento príspevok 10,6 miliónov zhliadnutí.

Spomenula v ňom, že video natáčali v prázdnom obchodnom centre o 4:00 hod. ráno. Podľa speváčkiných slov bolo natáčanie videa dosť chaotické, no zároveň zábavné.

Text piesne je smerovaný záhadnému človeku, ktorému speváčka posiela jasný odkaz: „Nie som tvoja kamarátka ani nič iné.“ Billie Eilish v rozhovore s Apple Music’s Zane Lowe  nevysvetlila, komu bola pieseň Therefore I Am smerovaná, ak teda bola niekomu smerovaná.

„Táto pieseň je veľmi, veľmi interpretovateľná,“ povedala Billie o novej skladbe. Taktiež sa vyjadrila, že je veľmi zvedavá na to, čo dá táto pieseň ľudom a aké budú mať pri jej počúvaní pocity.

Len 18-ročná speváčka sa tento rok zapísala aj do histórie na odovzdávaní cien Grammy a stala sa najmladšou sólovou interpretkou, ktorá vyhrala album roka. Celkovo obsadila štyri najvyššie kategórie – najlepší nový umelec, pieseň roka, nahrávka roka a album roka.

Zdroje: NME, CNN, Pitchfork


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár