Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Barbora Hazuchová predstavuje novinku INÁ

Napísal na 17. apríla 2019

Barbora Hazuchová prišla s novinkou, ktorou chce ženy vyzvať k sebavedomiu, ženskosti a originalite.

Konečne! Toto si zrejme povedala nejedna žena, ktorá ešte stále hľadá samú seba. Barbora Hazuchová vydala nový song spoločne aj s videoklipom. Novinka nesie názov Iná a mladá speváčka v nej povzbudzuje iné ženy k prirodzenosti.

„Každá z nás sa občas cíti nedostatočne krásna a málo sebavedomá. Potrebovala som sa doslova vyspievať zo všetkého, čo prežívam ja a určite aj mnohé ďalšie ženy. Zároveň som nás chcela povzbudiť, aby sme sa nebáli byť samy sebou. V tom, čo hovoríme, ako sa správame, ale aj v tom, čo si na seba oblečieme,“ hovorí Barbora.

Barbora Hazuchová – Iná, Zdroj: YouTube

Barbora na sociálnych sieťach pred vydaním novinky postupne zverejňovala fotografie, prostredníctvom ktorých chcela ukázať svoju rozmanitosť. „Aj ja mám dni, keď som bez mejkapu a zakaždým sa učím mať rada seba samu. Potom príde chvíľa, keď chcem byť odvážna a sexy. My ženy to máme v sebe. Chceme byť atraktívne.“

Vo videoklipe majú fanúšikovia možnosť vidieť Barboru bez akýchkoľvek úprav a filtrov. „Instagram je preplnený dokonalými fotkami. Akoby sme zabúdali, že nie v každej situácii vyzeráme a pôsobíme krásne a sebaisto,“ tvrdí sympatická tmavovláska.

Zdroj: TS, YouTube, Instagram


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár