Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Skúšal to už na teba zadaný chalan? Tento song je preňho

Napísal na 11. februára 2022

Novinka PAPAČAU od BARB značí, že mladá slovenská speváčka začína naplno s vlastnou tvorbou. V piesni radí, ako sa zbaviť neželanej pozornosti.

Novinka PAPAČAU od BARB, vlastným menom Barbory Hazuchovej, prichádza, aby poradila dievčatám, čo robiť, keď ich otravujú zadaní chalani. Speváčka pôsobila v roku 2015 v Česko Slovenskej SuperStar a je konečne pripravená na novú kapitolu vo svojej kariére. Po tom, ako vydávala rôzne covery verzie na skladby od Eminema či Kontrafaktu, sa rozhodla urobiť vlastný a originálny projekt v podobe EP-čka.

Pilotný videosingel dostal trefný názov PAPAČAU. V klipe sa stretáva partia kamošiek, ktoré si chcú užiť večernú párty. Dobrú náladu im však preruší chalan, ktorý sa chce k nim votrieť do bytu aj napriek tomu, že má frajerku. To dievčatám vadí a dávajú mu jasne najavo, že s ním nerátajú a odkazujú mu:PAPA-ČAU – vráť sa k frajerke.“

Podarený videoklip mal na starosti RobimHoodOfficial. Scenár, réžia a aj nápad samotného videoklipu vznikli priamo v hlave BARB.

Speváčka tiež avizuje, že už čoskoro od nej môžeme očakávať skladbu s názvom OFFLAJN, ktorú produkoval S3RiOUS. Ten sa v minulosti postaral aj hity ako Fenomén či Deti stratenej generácie od slovenského repera Rytmusa.

barb papacau novinka
BARB s kamoškami na večernej párty. Zdroj: BARB

Okrem toho, že je BARB speváčka, je aj študentkou na Fakulte masmediálnej komunikácie. Študuje marketing a aktívne sa zapája do rôznych projektov. Naposledy sme ju mali možnosť vidieť aj v projekte Aetter Acoustic. Koncert talentovanej speváčky si môžete pozrieť na našom YouTube kanáli, ale aj na Facebooku Rádia Aetter.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár