Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Ariana Grande zdôrazňuje rovnoprávnosť mužov a žien v novom albume

Napísal na 29. októbra 2020

Ariana Grande v albume prinesie mnohé ďalšie prekvapenia.

Popová hviezda nám v piatok 23. októbra dala prvú ochutnávku zo svojej novej éry hudobným klipom „Positions“, kde vystupuje ako prezidentka Spojených štátov v Bielom dome.

Ariana si v novom klipe zvolila niekoľko nielen speváckych partnerov. V Positions sa objavili známe mená, ako sú skladateľka a speváčka Victoria Monet, rečník a spisovateľ obhajujúci práva transgenederov Tyler Ford a skladateľka Nija Charles.

V klipe si po speváčkinom boku navyše zahrala aj jej mama Joan Grande. Nesmeli tam chýbať ani jej domáce zvieratká na čele so psom Toulouse.

Vo videu Positions vidíme Arianu ako ženu na najvyššej možnej pozícii. Hrá fiktívnu prezidentku USA s vlastnou pokrokovou vládou. Najlepšie na tom je, že Ariana má vo svojej vláde aj príslušníkov LGBTQ+ komunity.

Video obsahuje širokú škálu známych tvárí vrátane trans a nebinárnych osôb. Týmto sa Grande nesnaží vyzdvihnúť len pozíciu žien v dnešnej spoločnosti, ale zdôrazňuje tiež potrebu rovnoprávnosti mužov a žien na svete. Poukazuje aj na to, že všetci ľudia by si mali byť rovní a upozorňuje na chýbajúcu podporu menšinových komunít.

Držiteľka mnohých hudobných cien na Twitteri prezradila, že názov titulnej piesne sa stotožňuje s názvom albumu. Ariana Grande vždy prekvapí novým štýlom nielen v hudbe, ale aj v obliekaní či majkape. Kvôli novému albumu sa Ari vydala do šesťdesiatych rokov, kde jej na fotografii nesmie chýbať výrazné očné líčenie a jej slávny ,,ponytail“.

Našťastie, fanúšikovia nebudú musieť dlho čakať, kým si vypočujú celý v poradí šiesty album, ktorý Ariana vydá už tento piatok Mal by obsahovať až 14 nových piesní, na ktorých spolupracovala aj so spevákom The Weekend alebo Rapperkou Doja Cat.

Zdroje: Twitter, Billboard

Označené ako

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár