Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!



107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aplikácia, ktorá ti povie, kedy zomrieš

Napísal na 21. novembra 2019

Do kín prichádza nový horor s názvom Appka (Countdown). Ide o aplikáciu, ktorá tínedžerom prezradí, kedy zomrú.

V snímke spoznáme mladých ľudí sťahujúcich si aplikáciu na mobil, ktorá im ukazuje, koľko času im ostáva do konca života. Neprezradí im spôsob, miesto alebo príčinu smrti. Dozvedia sa len kedy sa to stane.

Že nejde o žart, prezrádza už trailer. V ňom vidíme, ako jednu z hlavných postáv po uplynutí času vyhodí neznáma sila do vzduchu. Vzápätí na to padne na zem a okamžite zomiera. Hovorí sa, že ak smrť prekabátiš čo i len o stotinu sekundy, budeš zachránený.

Podľa hodnotení na rôznych portáloch film divákov veľmi nezaujal. Podľa stránky csfd.cz má hodnotenie 57 %. Aj na základe komentárov ide o béčkový film, ktorého režisérom a zároveň aj scenáristom je Justin Dec.

Film mal zatiaľ premiéru len v Českej Republike a v USA. Na Slovensku si ho budeme môcť pozrieť 21. novembra 2019. Predpokladáme, že hodnotenie a celkový dojem z tohto hororu sa môže zmeniť.

Kto je Justin Dec?

Pri režírovaní filmu Appka. Zdroj: IMDb.com

Justin vyštudoval film na Full Sail Univerzity. Počas štúdia natočil krátky film o nezávislom pilotovi s názvom Rolling. Justin Dec bol ocenený ako najlepší režisér na New York Television Festival. Justin má na svojom konte nakrútených ešte pár filmov, ako je Jim & Jane, Boats alebo Jennifer Lawrence Is Coming.

Aplikácia Coutdown. Zdroj: (Jana Lešniaková)

A či aplikácia naozaj funguje? To zistím až o 11 rokov, pretože toľko mi aplikácia dáva čas na život.

Zdroj: YouTube, refresher.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *



WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com