Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Top 8 albumových noviniek za mesiac február

Napísal na 4. marca 2021

Štart do nového roka priniesol svieže začiatky a pokračovania pre mnohých interpretov, to však nie je všetko. Prinášame vám albumové novinky zo sveta hudby v podobe top 8 najlepších. Čo je už na svete a čo sa ešte len chystá?


1. Foo Fighters

Známi sú najmä vďaka rockovej balade The Preteder spred jedenástich rokov a aj keď sa ich začiatky boli skôr hard-rockové, niesli i prvky alternatívneho žánru. Od ich deviateho albumu z roku 2017 sa ich fanúšikom opäť pošťastilo. Presne pred dvoma týždňami vydali svoj 10. štúdiový album s názvom Medicine At Midnight, ktorý obsahuje 9 singlov, všetky s nádychom zvučných gitarových tónov. Albumom sa odklonili od vlastného štýlu a svoju pozornosť zamerali na rock pre širší okruh ľudí.

2. SG Lewis

Mladý Sebastian George Lewis sa venuje viacerým odvetviam hudby. Píše single, ale známy je najmä ako nahrávací producent. Polovicu jeho tvorby tvoria spolupráce s umelcami ako Clairo či AlunaGeorge, prerazil tiež svojou trojicou rozšírených singlov Dusk, Dark, Dawn. Najnovšie si môžeme vypočuť jeho debutový štúdiový album s názvom Times, ktorý taktiež realizoval v kolaborácii s ďalšími interpretmi.

3. Robin Thicke

prekvapil aj spevák Robin Thick. V minulosti sa venoval pop hudbe, vidieť ho môžeme v klipe Blurred Lines spoločne so spevákom Pharrellom a rapperom T.I. Tentokrát sa Robin rozhodol presedlať z tradičného pop žánru do viac R&B orientovanej hudby v albume On Earth, and in Heaven.

4. Ariana Grande

Ešte vlani vydala Ariana album Positions. Pred pár dňami prišla s prekvapením v podobe špeciálneho pokračovania. Album Positions Deluxe obsahuje ďalšie 4 single a celkovo v ňom môžeme nájsť i spoluprácu s Ty Dolla $ign či Doja Cat.

5. Isaac Dunbar

Veľkým úspechom Isaacovej hudobnej kariéry bol singel Ferrari, ktorý vyšiel v roku 2019 a dosiahol viac ako 1 milión pozretí. O hudbu sa zaujímal už ako 9-ročný, kedy začal tvoriť piesne v štýle EDM. Počas posledných dvoch rokov ostal verný alternatívnemu popu. Novinka Evil twin je jeho tretím albumom, ktorý určite stojí za vypočutie.

 6. Pink Sweat$

Hľadáte oddych po náročnom dni? Tu ste správne! Pink Sweats, vlastným menom David Bowden, je spevák s vrodeným citom pre rytmus a vo svojich singloch vytvára unikátnu atmosféru. Okrem rozšírených singlov David pred pár dňami vydal prvý štúdiový album Pink Planet, ktorý vás unesie jemnou melódiou R&B v kombinácii so soulom.

7. Tash Sultana

Odklonu od tradičnej žánrovej pop kultúry sa chopila mladá Tash Sultana, austrálska speváčka, pesničkárka a inštrumentalistka. Jej hudobná história je plná alternatívneho rocku so štipkou reggae, ktorý bez pochýb cítiť aj v jej najnovšom albume Terra Firma.

8. Slowthai

Tyron Kaymone Frampton je britský rapper, ktorého hudobné začiatky siahajú do roku 2016, kedy uverejnil svoj prvý singel s názvom Jiggle na platforme SoundCloud. Umelecký pseudonym vznikol ako prezývka z detstva, ako narážka na jeho pomalý prejav. Nedávno sa objavil v klipe Mazza s rapperom ASAP Rocky. Drží sa najmä hip-hopu v kombinácii s grime. Jeho druhý album Tyron patrí medzi ďalší experimentálny úspech.

Spomínané albumové novinky nie sú to jediné, čo nás ešte čaká. Lana Del Rey plánuje album s názvom Chemtrails Over the Country Club na marec a novinky od Neila Younga a Josha Grobana zazreli svetlo sveta len pred pár dňami.

Zdroje: YouTube


Možnosti čitateľa
  1. Etels   On   7. septembra 2022 at 12:55

    Средства для глаз Эффективна как база под тушь. ул. Большевистская 43\1 г. Новосибирск, м. Речной вокзал Концентрированная сыворотка с Д-пантенолом для ресниц. Поддерживаемые форматы: JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF. Мы отправили ссылку для смены пароля на вашу почту Сыворотка также идеально подходит в качестве базы под тушь, как для защиты от агрессивного действия компонентов туши так и для придания дополнительного объема. Формула сыворотки обогащена Д-пантенолом, маслом арганы и протеинами сои. Это препарат, сочетающий в себе свойства восстанавливающей сыворотки, возможности активатора роста ресниц и качества основы под тушь. После нескольких недель регулярного использования сыворотки ваши ресницы станут заметно длиннее, гуще и сильнее. Сыворотка для ресниц и бровей „2в1. Активатор роста“ (5,5 г) Улучшает внешний вид ресниц. https://kitzap.co.uk/community/profile/steviesauer9888/ * Мы гарантируем, что все товары без скидок по срокам имеют достаточный для их неторопливого использования срок годности. Мы гарантируем возврат оплаты, если вдруг в заказе попадется некондиционный товар. Обращаем Ваше внимание, что возможность комментирования доступна только для зарегистрированных пользователей. Загружается… Купить этот домен Для отправки комментария Вам необходимо выполнитьВход на сайт или Зарегистрироваться Ищете положительные и негативные отзывы о Gemene Масло для ресниц Стимулятор Роста? Gemene Масло для роста ресниц Стимулятор роста, 10 мл: Средство для интенсивного ухода за проблемными ресницами. Идеально подобранная гамма натуральных биоактивных компонентов поддержит и укрепит естественную красоту ваших ресниц. Тщательность в подборе и точная сбаланс… Теперь вы можете оставлять отзывы только к тем товарам, которые были куплены на 4fresh. Мы не нашли этот товар среди ваших полученных заказов. Если же он у вас, убедитесь, что статус заказа изменился на „Доставлен Вручен“. Имейте ввиду, что статус обновляется в течение суток и иногда нужно немножко подождать 🙂 18 вариантов в разделе «Масла для бровей и ресниц Gemene» 160 руб. 188 руб.

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com