Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aetter ukončí semester vianočným maratónom

Napísal na 9. decembra 2019

Vianočný aetter maratón bude v utorok (10.12.) od 9:00 do polnoci.

U nás v Aetteri sa už tradične zimný semester končí Vianočným aetter maratónom. Ak chceš najkrajšie sviatky v roku stráviť nielen doma s rodinou, ale predčasne aj so svojimi spolužiakmi, kamošmi a pedagógmi v Trnave, príď nás pozrieť zajtra do štúdia na Skladovej.

Vianočný Aetter maratón má už štvorročnú tradíciu. Vysielanie sa začína o 9:00 a končiť budeme o polnoci. Počas celého dňa ti vďaka našim moderátorom spravodajstva neunikne žiadna dôležitá informácia. Tešiť sa môžeš aj na reportáže z celého semestra. V našom štúdiu sa za mikrofónmi vystriedajú aj súčasní moderátori rádia Aetter, ktorí ti počas dňa navodia atmosféru Vianoc.

Večer sa bude u nás v Aetteri niesť v znamení Silvestra a nebude chýbať ani tradičné odratávanie do afterparty. Tú si vzal na starosť náš rádiový DJ Maxx.

Počas celého dňa budeme súťažiť o zaujímavé ceny a aj tento rok sa môžete tešiť na to, že jednu hodinu vysielania nám odmoderujú naši pedagógovia 🙂


Možnosti čitateľa
  1. vorbelutrioperbir   On   1. marca 2023 at 14:45

    Nice post. I was checking constantly this blog and I am impressed! Very helpful information particularly the last part 🙂 I care for such info much. I was looking for this particular info for a very long time. Thank you and best of luck.

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný.