Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aetter s Fittcouture pokračuje. Leto sa blíži a chceme byť SEXI

Napísal na 4. mája 2015

10-týždňový fitness program pokračuje.  Leto sa nezadržateľne blíži a my chceme byť fit po každej stránke. Keďže nechceme mať mľandravé zadky, tento týždeň bude zameraný práve na naň. Netvár sa, že si už začal, keď stále sedíš s tým pivom na gauči.  Tak nechápeme, na čo čakáš a poď s nami. My sa už stravujeme a natrasiame v plnom prúde.

Chlapcov z Fittcouture sme ti už predstavili. Telá, ich životosprávu a životný štýl by chcel dosiahnuť nie jeden. Minulý týždeň bol zameraný na jednu z najproblémovejších partií, a to na brucho. Tento sa bude niesť v znamení: „Nechcem mať riť ako Kim Kardashian.“

fittcouture 2„Pre ženy každodenná rutina, ktorú cvičia vo fitku každý deň. Pre mužov najmenej obľúbené tréningy. Nežnejším polovičkám odkazujem, aj keď to môžu byť vaše najproblémovejšie partie, doprajte im aj oddych, aby každodenný tréning nemal kontraproduktívny charakter. Je správne sústrediť najväčšiu pozornosť na najviac problémové partie, ale stále s myšlienkou, že daná partia potrebuje 48 hodín na regeneráciu. Mužskému pokoleniu odkazujeme, že vynechávať alebo preskakovať tréningové zaťaženie nôh je najväčšia chyba. Z funkčného hľadiska vám sila dolnej časti tela prinesie obrovské benefity aj do tréningov vrchnej časti tela, nakoľko drepmi, mŕtvymi ťahmi alebo výpadmi posilňujeme aj stred tela! Z estetického hľadiska vám vypracované nohy minimálne zabezpečia v letných mesiacoch obdiv atraktívnosti pre ženské pohlavie. Preto: precvičovať s rozumom a cielene, nevynechávať a nezabúdať, že je to aj o strave,“ prezradili o zadočku chlapci s Fittcouture.

Videjko pre nežné pohlavie, ale aj tvrdých chlapov:

Okrem cvičenia nesmieme nikdy zabudnúť aj na to, čo dáme do úst. Ako každý týždeň ti ponúkame aj tento raz ukážku toho,  čo by si mal jesť. Ak máš záujem o kompletný jedálniček,  objednať si ho môžeš tu.

Raňajky: mix orechov s lyžičkou arašidového masla a medu, banán, semiačka podľa vlastnej chuti/celý objem raňajok cca 100g
Desiata: grapefruit a hrsť  sušených hrozienok
Obed:  mäsko podľa vlastného výberu, ale pripravené na vode alebo grile 200g, max. 50g ryže, zvyšok porcie zelenina, cca 100g.
Olovrant: 100g vysoko % kuracej šunky, 1 veľká paradajka
Večera: Rôzna grilovaná zelenina alebo surová (cca 200g) + tvrdý syr s nízkym obsahom tukov (30g)
Nezabúdaj, že ak si sa do toho raz pustil, neprestaň s tým. Pokračuj, aby si si mohol povedať, že to, čo si zaumieniš, to zvládneš.
Text: Barbara Hricišinová
Zdroj: Facebook.com/Fittcouture

 


Pokračovať v čítaní