Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aetter má tiež srdce!

Napísal na 8. decembra 2014

Už zajtra (9.12.2014) v JAME môžeš spraviť dobrú vec a zlepšiť Vianoce tým, ktorí to najviac potrebujú a sami si pomôcť nevedia! Rádio Aetter sa rozhodlo pomôcť projektu Srdcia šité na mieru a práve v utorok bude predávať hračky na pomoc deťom s chorým srdiečkom.

plagatProjekt Srdcia šité na mieru pod záštitou Nadácie Detského kardiocentra v Bratislave sa rozbieha v plnom prúde. Ide o výrobu zvieratiek s tvárou v tvare srdca a ich následný predaj jednotlivcom či spoločnostiam. Získaný výťažok následne putuje na podporu detí s vrodeným ochorením srdca, konkrétne na podporu Nadácie detského kardiocentra. Výroba hračiek je realizovaná dvomi chránenými dielňami so zdravotným postihnutím, Donna RosiDomov sociálnych služieb Prima. Všetky hračky sú teda vyrobené na Slovensku ručne na šijacom stroji. Na distribúciu sa podujala spoločnosť EQ Team, s.r.o.

K projektu sa pripojili aj známe slovenské tváre, a to presnejšie herečka Janka Lieskovská a herec a zabávač René Štúr. Tí sú myšlienkou projektu nadšení a plne ho podporujú. „Je pre mňa cťou, byť súčasťou projektu s takým veľkým srdcom! Myšlienka prepojenia chránených dielní a detí z kardiocentra je podľa mňa nádherným a silným príkladom toho, že každý jeden z nás má v sebe moc, urobiť niečo výnimočné pre druhého človeka a spoločnosť ako takú. Pretože aj drobnosť s veľkým srdcom vie urobiť zázrak!,“ povedala o projekte Janka Lieskovská.

DSC_0513V ponuke je 6 typov hračiek, pričom každá má svoje unikátne meno. Cena jednej z nich je 7,90 € (resp. 9,90 € – väčšia hračka). A bude možné si ich zakúpiť pri vstupe do budovy v JAME. Predaj bude organizovaný rádiom Aetter, ktoré ako podporu k projektu nahralo špeciálny vianočný hit.

Predaj bude pokračovať počas celého decembra a aj na evente Vjamnoce.

Pre viac informácií ako získať hračky mimo akcií UCM kontaktujte:

Jana Kadlečíková

Nadácia Detského kardiocentra

0905 438 824

jana.kadlecikova@nadaciadkc.sk

www.nadaciadkc.sk

https://www.facebook.com/pages/Detsk%C3%A9-kardiocentrum-Bratislava/398021309675

DSC_0536

Janka Lieskovská pri jednom z pacientov Detského kardiocentra v Bratislave

DSC_0386

DSC_0393

DSC_0350

Študenti FMK na fotení pre projekt Srdcia šité na mieru

zdroj: tlačová správa

text: LG


Pokračovať v čítaní

Další článok

Aetter – Čas Vianoc


Predošlý článok

Najlepší film roka 2015