Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Aký otec, taký syn. Malý Adonis začal svoju hudobnú kariéru už v šiestich rokoch

Napísal na 21. októbra 2023

Drake svojho syna prvé mesiace jeho života skrýval, avšak teraz sa z neho stáva rovnaká hviezda ako jeho otec. Adonisová debutová skladba My Man Freestyle má po pár dňoch cez milión zhliadnutí.

Drake niekoľko dní po Adonisových narodeninách na Instagrame zdieľal časť z videoklipu s gratuláciou: „Všetko najlepšie synak…MY MAN FREESTYLE JE VONKU.“ Príspevok doteraz videlo takmer dvadsať miliónov fanúšikov a skoro dva milióny ľudí označilo, že sa im video páči.

Rodina umelcov

Malý Adonis sa narodil 11. októbra 2017 a je synom umelkyne Sophie Brussaux a speváka Drakea. Sophie Brussaux je 34-ročná francúzka, ktorá sa momentálne venuje výtvarnej tvorbe. V umení sa určite našla a jedno z jej diel vlastní aj pápež František. Dvojicu média prvýkrát videli spolu v januári roku 2017, kedy si v kruhu priateľov užívali večeru v Amsterdame.

Drake zo začiatku odmietal skutočnosť, že so Sophie má syna, avšak neskôr ho prijal a Adonis sa nemôže mať v živote lepšie. Prvýkrát sa o ňom zmienil v piesni Emotionless z albumu Scorpion. Pred samotným zverejnením tejto informácie Drake podstúpil DNA test, aby si bol naozaj istý, že Adonis je jeho syn. V rozhovore pre Young Money Radio s Lil Wayneom spomenul, že povedať túto informáciu svetu bolo preňho oslobodzujúce a cíti sa skvelo.

Skladba bola vydaná v spolupráci s producentom Lil Esso. Mladý rapper spieva o veciach, čo bežné šesťročné dieťa zažíva počas života. Vo videoklipe hrá basketbal, cvičí v posilňovni a zabáva sa so svojimi kamarátmi. Na kamere sa objavil aj samotný Drake a zároveň Adonis si zahral rolu v Drakeovom videoklipe k piesni 8AM in Charlotte.

Drake má všetko naplánované do bodky. Najprv jeho nový album For All The Dogs 6. októbra, neskôr na synové narodeniny jeho prvá debutová skladba. Obidva hudobné projekty získali veľkú pozornosť a držia sa v rebríčkoch na vysokých priečkach. Pieseň 8AM in Charlotte získala takmer štyri milióny zhliadnutí aj vďaka malej hviezde, Adonisovi, ktorý je zároveň aj autorom coveru spomínaného albumu.