Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Trnavské duo Absolutno. vydalo debutový tanečný album

Napísal na 10. novembra 2020

Trnavská dvojka Absolutno vydala svoj debutový album Night Wave. Predstavujú zvuk, ktorý znie celým vesmírom.

Debutový album Night Wave od skupiny Absolutno. vznikol zo spolupráce dvoch tvorivých hláv, ktoré sa skrývajú za umeleckými menami Vahhe a Sanchez. Ide o duo z Trnavy, ktoré vytvorilo tanečný album pre všetkých nadšencov futurizmu.

Album prevedie poslucháčov vesmírnou exkurziou po nočných baroch našej galaxie. Žánrovo sa radí medzi synthwave trháky, ktoré sa spájajú so space popom. Celý album stojí na originálnom beate, syntetizátoroch, echových vokáloch a elektrických bicí.

Zdroj: instagram.com/absolutno.official

Jeden z trackov, ktorý možno nájsť na tomto albume, je práve Saving the World. Ako sám vesmírny sprievodca hlási: „Táto noc bola stvorená na to, aby hýbala s vašimi telami do tohto synthwave.“ Pieseň je situovaná do priestorov nočného baru, v ktorom sa človek stratí vo víre neónových svetiel a futuristického beatu. Párty sa môže začať.

Ďalší track, ktorý sa ozýva celou galaxiou, je Am I Gonna Be the One? Opäť sa stretáva nadčasový zvuk „synťáku“ s prepracovaným beatom. Tento raz však o čosi menej tanečne.

Celý album sa nesie v znamení nočného života, ktorý sa odohráva v bare niekde v kozme. Je veľmi originálny a zaujímavo spracovaný. Duo má v rukáve prichystané ďalšie nadčasové unikáty, ktoré čoskoro vydajú a opäť roztancujú celý vesmír.

Dúfame, že sa od nich čoskoro dočkáme novej hudby, keďže na svojom Instagramovom profile zverejnili krátke nahrávky slovenských piesní. Dokonca prezradili, že sa môžeme tešiť aj na hudobné spolupráce, ako napríklad so slovenským raperom Boy Wonderom.

Absolutno. je kompletne nová skupina na scéne. Ich hudba sa určite vryje do pamäte nie jedného poslucháča. Pod názvom Absolutno. sa skrývajú dvaja kreatívci Vahhe a Sanchez. Vo dvojici fungujú od začiatku roka 2020 a pochádzajú z Trnavy.

 

Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár

Váš email nebude publikovaný. Povinné polia sú označné *WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com