Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

5 najkrajších vianočných animácií s dojemným odkazom

Napísal na 21. decembra 2018

Čas Vianoc sa rýchlo blíži a všetci ľudia začínajú byť čoraz viac pod stresom kvôli nenakúpeným darčekom a preplneným nákupným centrám. Týchto pár vianočných animácií vám pripomenú o čom Vianoce naozaj sú a dostanú vás svojím odkazom.


1. Nikdy sa nevzdávajte
Pozná to asi každý z nás, keď sa o niečo usilovne snaží a nie je mu to dopriate. V tomto prípade neplatí ani veta „Do tretice všetko dobré.“.  Ver, že raz príde ten čas, keď to výjde a bude všetko tak ako má, ak nie lepšie. Veď sa presvedčte.

2. Podporujte

Či je to dieťa, žena či muž, všetci potrebujú podporu a vedieť, že sa môžu na niekoho spoľahnúť. Preto si všímajte ľudí naokolo a hlavne tých, na ktorých vám záleží. Pomáhajte im, venujte im svoj čas a budú si vás vážiť omnoho viac.

3. Nenechávajte osamote

Pocity samoty zažil už určite každý. Smutné, depresívne obdobie, kedy sa nám zdá, že nás nikto nemá rád a nikoho nezaujímame. Počas Vianoc, kedy sa stretávajú celé rodiny a s láskou oslavujú tento sviatok, sa tieto pocity zdvojnásobujú. Práve vtedy by ste mali myslieť na všetkých ľudí, ktorí sa pohybujú okolo vás.

4. Zdieľajte lásku

Nie vždy všetko dopadne tak, ako si predstavujete. Musíte rátať s tým, že sa stále môže niečo pokaziť. Napriek všetkým zlyhaniam a zlým momentom, musíte odpúšťať a nenechať v núdzi. Nasledujúca krátka animácia vám ukáže, že ľudia majú v sebe veľa ľudskosti, ktorá len čaká, kedy sa bude môcť predviesť.

5.Nezabúdajte

V detstve najlepší kamaráti a teraz si ledva viete prísť na meno. Tieto prípady sa stávajú veľmi často, keďže človek dospieva a mení školy, pracoviská aj bývanie. Nikdy ale nie je na škodu obnoviť zabudnuté. Určite to poteší obe strany.

Zdroje: youtube

Označené ako