Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

5 filmových premiér, ktoré si stíhate pozrieť do konca novembra

Napísal na 20. novembra 2019

Predposledný mesiac v roku nezaostáva za ostatnými a prináša nám mnoho skvelých premiér, ktoré by ste nemali zmeškať. Ponuka poteší horormi, drámami, thrillermi aj akčnými scénami.

1. Appka
Premiéra 21.11.2019

Dokázal by si oklamať modernú technológiu, aby si si zachránil život? O sekundy na prežitie bude bojovať zdravotná sestrička, ktorá si stiahla nebezpečnú aplikáciu. Dozvie sa presný dátum a čas vlastnej smrti. Čo by si robil ty, keby ti ostávali posledné tri dni?

Sestrička bojujúca o vlastný život. Zdroj: cine-max.sk

2. Depeche Mode: Spirits in the forest
Premiéra 21.11.2019

Tento dokument o kultovej hudobnej skupine približuje príbeh šiestich fanúšikov kapely. Dej sa odohráva na koncerte v berlínskom amfiteátri Waldbühne v roku 2018. „Hudba spája ľudí a mení ich životy,“ toto je posolstvo filmu slovami režiséra Antona Corbijna.

Pubikum kapely Depeche Mode. Zdroj: YouTube

3. Ľadové kráľovstvo 2
Premiéra 21.11.2019

Pre milovníkov rozprávok prichádza táto dlhoočakávaná úspešná komédia. V pokračovaní Ľadového kráľovstva sa Elsa, Anna, Kristoff, Sven a Olaf vydávajú na nebezpečnú cestu. Tam sa ukáže, či Elsine magické schopnosti majú dostatočnú silu na porazenie zla.

Hrdinovia z animovaného filmu. Zdroj: Kinosála.sk

4. Last Christmas
Premiéra 28.11.2019

Kate, hviezda zo seriálu Hry o tróny (Emilia Clarke), priťahuje samé problémy. Hoci sa už ocitla blízko smrti, svoj život stále nenapĺňa poriadne. Vždy si hľadá tú najjednoduchšiu cestu, ktorá jej vyhovuje. Či už je to v rodine, vo vzťahoch k iným alebo k sebe samej.

Stačí však jeden záhadný mladík a jej ľadové srdce sa začína roztápať. Scenár natočený na motív peničky Last Christmas, nie je povrchná romantická komédia, ale chytrý film so silnými emóciami. To tvrdí režisér Paul Feig.

Zamilovaná Kate. Zdroj: Slashfilm.com

5. Malá ríša
Premiéra 28.11.2019

Evin manžel odíde do vojny. Počas čakania na jeho návrat sa Eva snaží uživiť prácou u zbohatlíka Bara. V deň, keď jej muž dezertuje a vracia sa domov, očakáva, že všetko bude tak, ako predtým. To však nečakal, že sa mu do cesty postaví Cat, ktorá bojuje o svoje prežitie a pozná jeho minulosť.

Herci z filmu Malá ríša pri ľúbostnej scéne. Zdroj: kinema.sk

V roku 2019 boli premiéry v kinách celkom pestré a ani november nezaostáva. Je bohatý na filmy rôznych žánrov a možno jeden z týchto zláka do kinosály aj vás.

Zdroje: cine-max.sk, csfd.cz, forumfilm.sk


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár