Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

24-hodinovka v Aetteri: Za mikrofónom sa vystrieda viac ako 50 moderátorov a redaktorov

Napísal na 2. decembra 2016

opravene

Rádio Aetter.sk prijalo tento rok medzi seba viac ako 50 nových členov, ktorí už netrpezlivo čakajú na svoju príležitosť, kedy konečne budú môcť zahviezdiť spoza mikrofónu. Moderátori sa počas celého semestra učili rozprávať na mikrofón, redaktori strihali reportáže a robili rozhovory a webredaktori sa naučili správne napísať článok či PR správu na web. Všetci členovia rádia si vymysleli projekt s názvom 24-hodinovka, počas ktorého sa v stredu 14. decembra v čase od 9.00 do 02.00 za mikrofónom vystrieda viac ako 50 moderátorov a redaktorov a všetci študenti FMK UCM môžu byť spolu s nimi pri tom.

,,24-hodinovka je event, počas ktorého budú môcť všetci #fmkpeople nazrieť aj do zákulisia nášho rádia. Všetkým dávame možnosť prísť sa pozrieť počas celého dňa do nášho rádia, aby zažili, čo sa u nás deje, keď nesvieti červená. Počas celého dňa budeme súťažiť o rôzne ceny a spoločne sa zabávať v priestoroch rádia na Skladovej,“ povedal zakladateľ a šéf rádia, Mgr. Andrej Brník, Phd.

Počas celého dňa si budú môcť študenti vychutnať na Skladovej príjemnú vianočnú aetterácku atmosféru. Pripravený bude #nealko punč, sladké, slané, jednoducho všetko to, čo si vychutnávate počas Vianoc aj u seba doma. Naše rádio je známe tým, že sa snaží každé dva týždne pripravovať pre svojich členov rôzne teambuildingy a práve 24-hodinovka bude tým posledným v tomto kalendárnom roku. Spoločný deň na Skladovej, občerstvenie, súťaže či nahrávanie vianočnej piesne. Toto a oveľa viac čaká všetkých, ktorí sa budú chcieť k aetterákom pridať. Dvere sú otvorené. 

,,Každý rok nahrávame v rádiu spoločnú vianočnú pieseň. Nechceme ňou preraziť, chceme len pobaviť a spríjemniť si tento čas na konci roka aj takýmito aktivitami,“ vysvetlila doktorandka Mgr. Karin Kubíková, šéfredaktorka webu.

Pozvanie do vysielania dostali aj niektorí pedagógovia FMK, a tak veríme, že aj oni prídu ,,nazrieť“ do nášho rádia, ako vysielame, a ako získavame prax už počas štúdia na vysokej škole. Okrem všetkých zaujímavých cien si aetteráci vďaka partnerovi – trnavskému MONKEY CLUBU, pripravili aj jednu špeciálnu cenu, a to celoročný vstup do Monkey, na akúkoľvek akciu od januára do decembra 2017. Vysielacia štruktúra je v tento deň rozdelená do 16tich hodinových celkov, aby dostali priestor nielen naše stálice za mikrofónom, ale aj nováčikovia. Vždy o celej od 9.00 do 20.00 povedia moderátori súťažné slovo (dokopy ich bude dvanásť) a ten, kto nás bude počúvať počas celého dňa a vyskladá z týchto dvanástich slov vetu ako prvý, získa spomínanú cenu.

Pozývame preto všetkých #fmkpeople v stredu 14.12. od 9.00 do 02.00 k nám do štúdia rádia Aetter, aby nás prišli podporiť, zabaviť sa spolu s nami a tí, ktorí si náhodou čas nenájdete, zapnite si aspoň LIVE stream na aetter.sk.

Všetky informácie nájdete aj na našom facebooku v udalosti: 24-hodinovka v Aetteri.


Pokračovať v čítaní