Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!107, 2 FM - LADÍME S VAMI. VŽDY A VŠADE!

Background

Lizzo uvádza svoj nový album pesničkou 2 Be Loved

Napísal na 4. septembra 2022

About Damn Time všetci dobre poznáme. Speváčka Lizzo teraz prináša ďalšiu novinku z jej očakávaného albumu Special. Novinka je nabitá energiou sedemdesiatych a osemdesiatych rokov.

Americká speváčka, rapperka a flautistka Lizzo žije veľmi nabitý rok. Hosťovala a spievala v šou Saturday Night Live, vystupovala na BET Awards a dokonca si ona a Harry Styles strihli duet piesne I Will Survive, keď Harry Styles vystupoval na festivale Coachella. Napriek tomu však Lizzo vôbec nezaháľa a pokračuje v umeleckej činnosti. Najnovšie vyšiel videoklip k jej piesni 2 Be Loved, ktorý si sama aj odrežírovala.

Na texte k piesni 2 Be Loved sa podieľala samotná Lizzo, pričom sa k nej pridal aj Max Martin, Savan Kotecha či Peter Svensson. V klipe sa zo speváčky stáva nevesta na úteku. Z vlastnej svadby uniká v červenom aute, pričom počas cesty stretne charizmatického muža na motorke. Pár si skoro vymení sladký bozk, keď si v tom Lizzo uvedomí, že muž bol len ilúzia a v skutočnosti chcela pobozkať strom.

Zaujímavosťou je, že prvá scéna z videoklipu je remake z videa k speváčkinej staršej piesni Truth Hurts, kde sa pohrávala s myšlienkou zosobášiť sa sama so sebou. Lizzo si klip aj sama režírovala, v spolupráci s režisérom Christianom Breslauerom.

2 be loved
Lizzo v klipe k 2 Be Loved utečie z vlastnej svadby a bozkáva sa so stromom. Zdroj: YouTube.com

Pieseň 2 Be Loved pulzuje tanečným rytmom a vďaka nemu budete chcieť vyskočiť zo stoličky a tancovať. Album Special má vyjsť v najbližšej dobe, pričom po jeho vydaní sa speváčka chystá na turné po Spojených štátoch amerických.

Zdroj: Tlačová správa


Možnosti čitateľa

Zanechajte komentár