Aktuálna pieseň

Názov

Umelec

Background

Pozvánky od 17.11.2014 do 23.11.2014

Napísal na 16. novembra 2014

 

Ako lepšie osláviť deň,  ktorý patrí študentom, ak nie  starým známym študentským karaoke.  Uskutoční sa 17. novembra 2014 v Cerveze.  Okrem spievania si môžeš zahrať aj biliard, šípky alebo stolný futbal.  Tak neváhaj a príď si aj ty vyspievať  otvorený účet na bare. Vyhráva ten,  ktorý najviac pobaví  publikum.

—————————————————————————————————————————————————————————————

 

Máš rád šport a posilňovanie ? Príď aj ty na Crossfit, ktorý sa bude konať 18. novembra 2014 v rámci aktivít Kabinetu telovýchovy a športu FMK. Podujatie sa uskutoční v Red Royal Gym Trnava na  B.S. Timravy A1.  Okrem voľného tréningu pre všetkých, na vás čaká aj profesionálny tréner.

—————————————————————————————————————————————————————————————

V Art Klube sa 18. novembra 2014 koná Režimy Live.  Michal Kováč sa vám predstaví  s rapom, ktorý sa bude dotýkať  Slovenska v rokoch 1945-2014. Doprevádzať  ho budú Marcel Vén, Alberto Herrera a Stanislav Počaji.  Okrem starých vecí sa bude krstiť aj  študentský klip k tracku Sloboda a, samozrejme, bude aj afterjam.  Vystúpenie bude sprevádzané  videoprojekciou, ktorú pripravili študenti FMK UCM v Trnave pod vedením Ivana Dudáša.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

Aj ty rád skúšaš nové veci ? Príď na informačnú prednášku Erasmus+, ktorá sa uskutoční 19. novembra 2014 na UCM.  Ide o program, ktorý je určený pre študentov vysokých škôl a ktorý majú záujem absolvovať pracovnú stáž v zahraničí.  Už 7. rok WorkSpace Europe ponúka študentom slovenských vysokých škôl 3-mesačnú pracovnú stáž v krajinách EÚ.

—————————————————————————————————————————————————————————————

V stredu  ( 19.11.2014 ) sa v presklenej zasadačke rektora v hlavnej budove Univerzity sv. Cyrila a Metoda uskutoční  Študentská kvapka krvi.  Krv môžeš darovať od 8:00 hod. ráno do 10:00 hod. Na darcovstvo sa treba prihlásiť online formulárom. Ráno nezabudni doplniť tekutiny a neprísť s prázdnym žalúdkom.  Podrobné informácie a aj online formulár nájdete na oficiálnej FB udalosti alebo na stránke www.fmk.sk v súboroch na stiahnutie. Tak neváhaj a príď niekomu darovať nádej.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Podnik Partizáni si na 19. novembra prichystal Pubquiz, ktorého súčasťou môžeš byť aj ty.  Kvíz sa bude týkať rôznych tém a okruhov.  Priebeh je jednoduchý –  5 kôl a 50 otázok na 10 rozličných tém.  Ak si myslíš, že to bude pre teba hračka, neváhaj a poď si zmerať svoje vedomosti s ostatnými.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Art Klub pozýva na koncert českej skupiny DVA, ktorý sa bude konať 20. novembra 2014. Skupina je známa, tým že ju nemožno zaradiť do presného žánru. Majú svoje vízie o tom, ako má znieť tango, krehké folklórne skladby, ktoré sú doplnené hrou na klarinet.  Obaja členovia kapely  striedajú hudobné nástroje. Aj preto  sa môžete tešiť na zvuky gitary, saxofónu, klarinetu, megafón a mnoho ďalších hudobných hračiek.

—————————————————————————————————————————————————————————————

SUMMIT.33 s podtitulom LET IT ROLL WINTER WARM UP sa aj tentokrát bude konať v Art Klube, a to 21. novembra 2014. Na tohto ročnom SUMMIT. 33 vystúpi aj legendárna NOISIA. Okrem iného sa predstaví aj KUKURICA, ktorý je známy nielen slovenskej dnb scéne, ale poznajú ho aj v zahraničí.  Lineup doplnia aj NEKRIS, DUNAS, NEUTRAL a, samozrejme, aj domáci NUCLEAR X a BOBO. Počas večera okrem videoprojekcie, laserovej show a nadupaného soundu na vás čakajú tematické samolepky a misy s ovocím. A aby toho nebolo málo, jeden z vás môže vyhrať aj vstupenku na LET IT ROLL WINTER.

—————————————————————————————————————————————————————————————

Na konci týždňa si Art Klub prichystal metalový koncert IMPETUS TYRNAVIENSIS, ktorý sa koná 22. novembra 2014. Predstavia sa nám Žriebädko, Sinners Moon, Epistemy a Immorality.

 

text: Barbara Hricišinová